Oficjalne t-shirty i koszulki X MPA

Organizatorzy X Mistrzostw Polski wraz z portalem sportów amatorskich Amatosport.pl stworzyli oficjalny t-shirt z logiem turnieju. Wyprodukowano także oficjalne koszulki meczowe z symbolami gdańskiego turnieju.

 

 

Do mistrzostw pozostał tydzień. Prace nad przygotowaniami tej imprezy wchodzą już w fazę końcową. Portal Amatosport.pl, który przy współpracy z organizatorem stworzył oficjalne t-shirty mistrzostw, pragnie z swojej strony odsłanić koszulkę z logiem X MPA, którą już teraz można kupić w dwóch sklepach hokejowych w Gdańsku. Ilość sztuk jest ograniczona.

Jeżeli ktoś chciałby zaopatrzyć się w T-shirta (dostępne rozmiary XXL, XL, L ,M) to ZAMÓWIENIA bardzo proszę wysyłać na adres redakcji ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). Cena koszulki to 35zł!!! 

Przedstawiamy Wam dziś też bluzę hokejową, która będzie wręczana dla najlepszego bramkarza oraz zawodnika podczas X Mistrzostw Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie. Najlepszych zawodników będziecie mogli wybrać sami w głosowaniu internetowym na stronie amatosport.pl! Konkurs już ruszył. Bluza zostanie wręczona również najlepszemu zawodnikowi MPA wybranemu przez organizatora i będzie na niej widniał autograf wraz z dedykacją od Mariusza Czerkawskiego.

 

 

 


Poprawiony: piątek, 08 kwietnia 2011 10:45

 

Komentarze   

 
#1 marcin 2011-04-12 14:20
ale raszpla na tym zdjęciu
Cytować