Ogłoszenie Zarządu Rozgrywek Amatorskich - uzupełnienie o gr. B

W dniu 9 września upłynął termin zgłaszania drużyn do udziału w rozgrywkach amatorskich w hokeju na lodzie w sezonie 2012/13. Chęć uczestnictwa w 12 MPA wyraziło 29 drużyn.


Do rozgrywek MPA grupy A w sezonie 2012/13 zgłosiło się 12 drużyn (lista wg kolejności zgłoszeń):
1. TH Goldwell Gdańsk
2. Mad Dogs Sopot
3. AKH Górale Nowy Targ
4. Sigma Katowice
5. Sielec Sosnowiec
6. Krynickie Diabły
7. TMH Polonia Bytom
8. TKKF Pionier Tychy
9. MH Automatyka Dragons Gdańsk
10. Wojownicy Oświęcim
11. Zagłębie Sosnowiec
12. Oliwa Hockey Team

Do organizacji Mistrzostw zgłosiły się drużyny Pioniera Tychy oraz Sigmy Katowice. Turniej odbędzie się w kwietniu 2013 roku, a jego koszt nie przekroczy 2.000 zł na drużynę.

Głosowanie na organizatora odbędzie się drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 28.09.2012 r.

Przypominamy, iż turniej będzie rozgrywany dla 12 drużyn systemem: 3 grupy po 4 drużyny, gdzie do ćwierćfinałów awansują po 2 najlepsze zespoły z grup oraz 2 drużyny z 3 miejsc z najlepszym bilansem punktowym.


Chęć do uczestnictwa w MPA grupy B zgłosiły drużyny:
1. TMHL Chemik Kędzierzyn-Koźle
2. Czarty Kraków
3. Warsaw Kings
4. Katowickie Byki
5. ADH Naprzód Janów
6. KH Bombers Malbork
7. Podhale Amatorzy Nowy Targ
8. GKH Gdynia
9. STV Katowice
10. Nesta Toruń
11. Cracovia Amatorzy
12. Viking Oświęcim
13. LHT Lublin
14. Meksyk Tychy
15. Media Team
16. Premio Toruń
17. Grizzlies Gdynia

Kandydatury na organizatorów zgłosiły drużyny Bombers Malbork (w Elblągu), Podhale Amatorzy Nowy Targ oraz Nesta Toruń. 

Drogą głosowania (mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 28.09.2012 r.) wybranych zostanie 2 organizatorów, którzy będą gospodarzami 2 turniejów po 8 i 9 zespołów. 2 najlepsze drużyny każdego turnieju awansują do grupy A.

 

Bardzo prosimy o uzupełnianie danych drużyn, co wiąże się z podaniem przedstawiciela zespołu, numeru telefonu i maila oraz nadesłaniem loga i zdjęcia drużyny na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Spotkanie przedstawicieli drużyn, na którym zostaną wylosowane grupy MPA gr. A i B. odbędzie się 29 września w Warszawie o godz. 10:00. Główne założenia spotkania:
1. omówienie minionego sezonu - ligi, zwycięzcy lig, MPA
2. przedstawienie planów na sezon 2012/13 - omówienie rozgrywek gr. A i B
3. założenie stowarzyszenia drużyn amatorskich

 

Zgodnie z wcześniej przedstawionymi komunikatami terminy na zgłoszenia zawodników mijają dnia 28.09.2012

+++Komunikat 1:
(…) Do dnia 28 września 2012 roku należy dostarczyć na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wypełniony dokument "skład drużyny" z pełnymi danymi zawodników. Możliwe transfery zawodników oraz dopisanie nowych graczy do dnia 31 grudnia.
MPA będą rozgrywane systemem 3 grupy po 4 drużyny, gdzie do ćwierćfinałów awansują po 2 najlepsze zespoły z grup oraz 2 drużyny z 3 miejsc z najlepszym bilansem punktowym. Mistrzostwa trwać będą 3 dni, a całkowity koszt nie przekroczy 2000 zł.
Turnieje kwalifikacyjne będą podzielone na 2 grupy (8-9 zespołów w 1 grupie).

+++ Komunikat 2:
(…) Do dnia 28 września 2012 roku (drogą głosowania na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) zostaną wybrani organizatorzy rozgrywek w sezonie 2012/2013.

+++ Komunikat 3:
Dnia 29 września 2012 roku na spotkaniu przedstawicieli drużyn odbędzie się założenie Federacji Amatorskich Klubów Hokejowych.

Wcześniej prosimy o przesyłanie zgłoszeń drużyn chcących przystąpić do stowarzyszenia. Prosimy o zapoznanie się z pismem przewodnim Sławka Turosa i Wojtka Krupy dotyczącym stowarzyszenia oraz ze statutem stowarzyszenia.

 

Załączniki znajdują się na stronie http://www.maks.welnowiec.net/index2.html .

W związku z wyjazdem Mariano i brakiem możliwości umieszczania przez niego wiadomości na dotychczasowej stronie Rozgrywek Amatorskich, informacje będą publikowane na tymczasowej stronie http://mpahokej.pl/ oraz na forum.

Osobne wiadomości dotyczące poszczególnych rozgrywek będą rozsyłane do przedstawicieli drużyn na maile.

Ze Sportowymi Pozdrowieniami
Zarząd Rozgrywek Amatorskich


Poprawiony: czwartek, 04 października 2012 23:59